Garaldovy stránky
Uživatel:Anonymous
Přihlásit

Nejčtenější články
Seznam ekvivalentů (115460)
Bloodmoon topicy (45743)
Antropomorph (34034)
 
Titulní strana
TES V: MorrowindCZ ?
V krátké době po sobě přicházím s další zajímavostí. Team pracující na převodu Morrowindu do engine Oblivionu kontaktoval ruské vývojáře, kteří prý pracují na konverzi svého modu Andoran z Oblivionu do Skyrimu a domluvil se s nimi, že zkusí převést morroblivion na morroblivionskyrim. Je tedy docela dobře možné, že se dočkáme Morrowindu v rozhraní TES V.
21 března 2012 - Administrator - Titulní strana
TES IV: MorrowindCZ

Možná už někdo postřehl, že skupinka nadšenců převádí celý Morrowind do engine pro Oblivion. Jde o projekt morroblivion . Zkusil jsem a tak mne to nadchlo, že jsem se rozhodl převést do toho i češtinu.

Bacola Closcius Bacola Closcius Sellus Gravius
Sellus Gravius Jeleen Jeleen

21 března 2012 - Administrator - Titulní strana
Tak nám zpoplatnili Geni

Rodokmenem se zabývám již dlouhé roky. Zkoušel jsem vytvářet různé aplikace v různých vývojových nástrojích, ale když jsem před pár lety narazil na Geni, řekl jsem si, že tohle by mohlo být to, u čeho možná skončím. Nahrnul jsem tam postupně skoro dvěstě záznamů, spojil se s příbuznými, poskytl jim odkaz aby mohli také doplňovat a jen jsem sledoval jak rodokmen roste.


20 února 2012 - Administrator - Titulní strana
Windows hry pod linuxem

Co člověk doma potřebuje na počítači pro děti? Většinou tam má jet internet, pošta, případně nějaký kancelářský balík, kvůli projektům do školy a potom hry.

Tohle je podle mne asi největší problém. Není si potřeba něco namlouvat, hry do linuxu existují, byly provedeny nějaké porty známých her, nebo byly i naprogramovány nativně pro linux, ale přiznejme si otevřeně, že co se týče kvantity, tak to těžce zaostává. Před pár měsíci jsem opět přemýšlel jestli se to nějak nedá vyřešit a narazil jsem na zajímavou věc, možnost spouštění windows her přímo v linuxu, bez potřeby instalovat windows. Wine jsem zkoušel již několikrát a většinou jsem nic nerozjel, ale tohle už vypadá zajímavěji, jde o Crossover.


20 února 2012 - Administrator - Titulní strana
Jak jsem si nechával ověřit krevní skupinu

Znalost vlastní krevní skupiny je určitě dobrá věc. Člověk nikdy neví, kdy se mu něco může stát a podobná informace pak může jeho záchranu urychlit.
Sám bych to rád věděl, ale nechtělo se mi kvůli tomu platit 250,- Kč, když to možná nikdy nebudu potřebovat. Naštěstí se naskytla možnost si nechat vyšetřit krevní skupinu zdarma.


12 května 2011 - Administrator - Titulní strana
MMORPG hry - grafické
Různé free MMORPG hry
20 ledna 2010 - Administrator - Titulní strana
Betatest Bloodmoonu
S testery je opravdu trochu potíž, vždy se jich pár přihlásí a pak zase odpadnou. Podle informací jednoho z ních je prý čeština do Bloodmoonu funkční!
31 července 2008 - Administrator - Titulní strana
Aktuální stav překladu Bloodmoonu
Tak konečně se podařilo dotáhnout překlad Bloodmoonu do takové fáze, že začal betatest. Je před námi sice ještě hodně práce, protože i když se tentokrát překlad prováděl s důrazem na dodržování topiců, tak přesto jsem v testech, které jsem zatím dělal, narazil na celou řadu případů, kdy topicy neseděly. Pokud je někdo nedočkavý a chce betatestovat, ať se mi ozve, ale pokud by si chtěl někdo bloodmoon v češtině zahrát, tak mu to zatím rozhodně nedoporučuji, myslím, že by si tím zatím zkazil zážitek ze hry. Přivítal bych opravdu takové, kteří ví co betatest obnáší a jsou ochotni to podstoupit. Věřím však, že došlo k významnému posunu a že jsou konečně velké šance na úspěšné dokončení.
17 dubna 2007 - Administrator - Titulní strana
Vývojové nástroje pro tvorbu her
Sem bych chtěl uvádět zajímavé vývojové nástroje na které jsem narazil a které mne zaujaly.
11 února 2007 - Administrator - Titulní strana
Oblivion
Zahájili jsme práce na překladu Oblivionu, zde se budou nacházet aktuální informace.
30 března 2006 - Administrator - Titulní strana

[Aktuální] [Novější]  Stránka 1/2  [Starší] [Poslední]