Garaldovy stránky
Uživatel:Anonymous
Přihlásit

Nejčtenější články
Seznam ekvivalentů (113075)
Bloodmoon topicy (42687)
Antropomorph (33130)
 

Betatest Bloodmoonu Print

U překladu se sice hodně dbalo na správné doplňování topiců, ale z vlastní zkušenosti vím, že tam je řada případů, kdy topic chybí. Problém je, že když to tam není vidět, tak jak vůbec zjistit, že tam má nějaký topic být? No mě v podstatě napadají dvě možnosti.
1. Někde si sehnat návod a jet podle návodu. Pokud je v návodu, osoba YYY vás pošle na místo XXX a ona vás tam ta osoba nepošle, tak je zřejmě někde chyba a lze tedy nahlásit, že asi tam chybí topic (pokud to třeba není tím, že ta osoba se s vámi na dané téma bude bavit jen v případě, že jste členem nějaké skupiny ZZZ, což ale třeba v návodu není, protože ten co to psal, třeba členem té skupiny byl....). Navíc se vám daná osoba může zmínit ještě o něčem dalším co může pomoci i při jiných questech a tohle se nikde v walkthrought nezmiňuje.
2. Hrát to paralelně česky i anglicky. Uznávám, že je to nepříjemné a zdlouhavé, ale sám se to teď praktikoval a připadlo mi nalezené případné chyby velmi přehledné a rychlé. Viz malý příklad:
Na prvním obrázku je český překlad:

Na druhém obrázku je originál:

povšimnete si malého rozdílu? :o)
Ano, žel v české verze očividně není topic "join the East Empire Company". Nalézt a odstranit takovou chybu už je celkem jednoduché a výsledek po opravě vypadá takto:

Pak mi můžete poslat oba screenshoty, nebo vypsat kdo to říká, co říká a co chybí.

Obecně prosím:

Pokud budete posílat screenshoty, tak je zkoušejte pakovat aspoň zipem nebo něčím podobným.

Dobré by taky bylo poslat mi k tomu save, abych mohl po opravě otestovat, že už je to v pořádku, nejlépe také zapakované.

Samozřejmě, že nechci nějak prosazovat ten postup co navrhuji já, pokud máte nějaký jiný, napište jaký a bude-li se mi zdát dostatečný, tak ho použijeme :o)
Kromět topiců samozřejmě prosím kontrolovat i ostatní chyby. Nesmyslné věty, překlepy, chybějící písmenka. Cokoliv vás klepne do očí...

Díky
Garalda


Předcházející článek :: Index :: Následující článek

Diskuze k článku

 

Název příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text příspěvku: